Kvalitný rad PRIMFLOOR laminátových podláh Alsafloor s klasickými drevenými dekormi má realistický synchrónny povrch, ktorý veľmi vydarene napodobňuje drevenú kartáčovanú podlahu. Táto podlaha spĺňa nároky na povrchovú odolnosť v komerčných priestoroch a je vybavená jednoduchým zámkovým spojom Clip A, ktorý uľahčuje montáž.

Podlahy PRIMFLOOR sú konštruované pre VYSOKÚ KOMERČNÚ ZÁŤAŽ, ponúkajú dobrú odolnosť proti oderu AC4 a vyššiu záťažovú triedu 23/32. Podlahy tohto radu môžete použiť v komerčnom prostredí a i na frekventovaných miestach v domácnosti.

Alsafloor je VHODNÁ podlaha NA PODLAHOVÉ VYKUROVANIE! Všetky rady majú stabilnú konštrukciu a nízky tepelný odpor, takže sú vhodné pre použitie na teplovodné podlahové vykurovanie.

Podlaha je vybavená licenčným zámkom Clip A (UNILIN), ktorý umožňuje rýchlu a jednoduchú montáž.

Alsafloor spĺňa najvyššie ekologické požiadavky – všetka produkcia drevených HDF dosiek pochádza z dobre obhospodarovaných lesov a je certifikovaná PEFC certifikátom. Všetky laminátové podlahy Alsafloor spĺňajú špičkové hodnotenie A+ (veľmi nízka úroveň emisií prchavých organických zlúčenín).

Podlahy radu PRIMFLOOR ponúkajú lamely s povrchom Matt wood structure so štruktúrou matne olejovaného dreva a In-Registered texture so synchrónnou štruktúrou letokruhov a drevených pórov. Keď si ich zblízka pohladíte, neveríte, že nejde o drevo.

Alsafloor - Matt wood structure
Alsafloor In-Registered texture