O nás

Vydajte sa s nami za snom o dokonalom interiéri a začnite od podlahy. V PARKET OUTLET nájdete najlepšie drevené trojvrstvové, drevené dyhové, laminátové alebo vinylové podlahy od európskych výrobcov za skvelé ceny.

Náš outletový tovar nemá nižšiu kvalitu. Stále sú tie isté hrejivé podlahy preverených partnerov, s ktorými roky spolupracuje naša materská spoločnosť PARKET KONCEPT. Tá však, na rozdiel od nás, dodáva podlahy výhradne podlahovým a interiérovým štúdiám na profesionálnu montáž.

Obmedzené množstvo prvotriednych podláh, ktoré nám alebo našim dodávateľom pravidelne zostávajú z minuloročných kolekcií alebo z prebytkov pre veľké developerské projekty, môžeme ponúknuť aj Vám – koncovému zákazníkovi. Navyše s príjemnou zľavou.

Čo je pro nás dôležité?

KVALITA

Neveríme na krátkodobé riešenia. Ponúkame podlahy, ktoré s Vami zostarnú – samozrejme do krásy.

EKOLÓGIA

Neplytváme. Vyberáme produkty, v ktorých sú okrem krásnej štruktúry dreva použité napríklad aj konáre, a tým znižujeme ťažbu dreva.

FÉROVÉ JEDNANIE

Nepredáme Vám nič, čo by sme si sami nekúpili.

K našim zákazníkom a zamestnancom sa správame s maximálnym rešpektom.

RECYKLÁCIA

Zbytočne nezaťažujeme planétu. Všetky podlahy sú plne recyklovateľné na opätovnú výrobu.

Ako to funguje

Chce vidieť kompletnú ponuku našich podláh?

Ako e-shop s outletovým tovarom máme iba obmedzené množstvo vybraných podláh. Pokiaľ si nevyberiete, radi Vám odporučíme jedného z našich lokálnych partnerov. Ten Vám dodá okrem sortimentu PARKET OUTLETU čokoľvek zo širokej ponuky z kompletnej kolekcie PARKET KONCEPTU, prípadne rovno zaistí montáž Vašej vysnívanej podlahy. Stačí si len vybrať zo vzorkovníka.