Lamett Barn je drevená trojvrstvová podlaha v krásnom rustikálnom vzhľade s markantnými hrčami i trhlinami s tmavým tmelením. Zámkový systém Drop Lock umožňuje podlahu nielen celoplošne nalepiť, ale tiež položiť plávajúcim spôsobom. Podlaha Lamett je vhodná pre podlahové vykurovanie.

Pre podlahu Barn sú použité vybrané dubové kmene v tej najvyššej kvalite a triedení Rustic B – veľmi intenzívne farebné a štrukturálne variácie, neobmedzené množstvo beli a veľkých hŕč, vyskytujú sa tiež trhliny. Vďaka tomu podlahy ponúkajú úplne prírodný vzhľad. Lamely v rade Barn majú skosené hrany, čo umocňuje vzhľad tradičnej drevenej podlahy.

Drevená trojvrstvová podlaha Lamett Barn je vybavená zámkom Drop Lock, ktorý umožňuje položenie plávajúcim spôsobom. Vrele odporúčame celoplošné nalepení, ktoré vždy zvyšuje komfort a stabilitu podlahy.

Podlaha Barn je vhodná pre kombináciu s podlahovým vykurovaním. Pri položení plávajúcim spôsobom je nutné zabezpečiť vhodnú podložku.

rez lamet

Podlaha je konštruovaná z latkového stredu s protiťahom z lúpanej dyhy. Nášľapná vrstva hrúbky 3 mm je z dubového prvotriedneho kmeňa.

Spoločnosť Lamett Europe NV je belgickým výrobcom a distribútorom dubových masívnych viacvrstvových drevených podláh a vinylových podláh s imitáciou dreva s certifikátom FSC.