Lamett Bergamo je drevená trojvrstvová podlaha v exkluzívnom najčistejšom triedení duba. Zámkový systém tejto podlahy je pero-drážka, ktorý umožňuje podlahu nielen celoplošne nalepiť, ale tiež položiť plávajúcim spôsobom. Podlaha Lamett je vhodná pre podlahové vykurovanie.

Pre podlahu Bergamo sú použité vybrané dubové kmene v tej najvyššej kvalite a čistom triedení 1 BIS – ľahká farebná štrukturálna variácia, tmelenie do 10 mm, žiadna beľ a trhliny. Vďaka tomu podlahy nemajú prakticky žiadne hrče.  Dosky v rade Bergamo Unifinished majú pozdĺžne skosené hrany, ktoré umocňujú elegantný vzhľad podlahy.

Drevená trojvrsvová podlaha Lamett Bergamo je vybavená spojom pero-drážka, ktorý umožňuje položenie plávajúcim spôsobom. Vrele odporúčame celoplošné nalepenie, ktoré vždy zvyšuje komfort a stabilitu podlahy.

Podlaha Bergamo je vhodná pre kombináciu s podlahovým vykurovaním. Pri položení plávajúcim spôsobom je nutné zabezpečiť vhodnú podložku.

rez lamet

Podlaha je konštruovaná z latkového stredu s protiťahom z lúpanej dyhy. Nášľapná vrstva s hrúbkou 3 mm je z dubového prvotriedneho kmeňa.

Spoločnosť Lamett Europe NV je belgickým výrobcom a distribútorom dubových masívnych viacvrstvových drevených podláh a vinylových podláh s imitáciou dreva s certifikátom FSC.