Moland MOLALOC+ WIDEPLANK

Moland MOLALOC+ WIDEPLANK je drevená trojvrstvová podlaha s nášľapnou vrstvou 3 mm a plošným vzorom. Ide o veľmi odolné a stabilné podlahy, ktorých kvalita je celé roky prirodzene preverovaná škandinávskymi podmienkami. Podlahu je možné celoplošne nalepiť alebo jednoducho položiť plávajúcim spôsobom vďaka zámku G5. Drevená podlaha Moland je vhodná i pre podlahové vykurovanie.

Tento rad ponúka lamely v rustikálnom triedení Living, so striedmymi až väčšími hrčami a tmavým tmelením. O tradičný drevený vzhľad podlahy sa postarajú jednotlivé lamely, ktoré majú skosené hrany.

Podlaha je vhodná pre kombináciu s podlahovým vykurovaním, najmä teplovodným. Pri položení plávajúcim spôsobom je nutné zvoliť vhodnú podložku. Pre rýchlejší prenos tepla odporúčame zvoliť celoplošné nalepenie.

Pre zámkový spoj podláh v tomto rade bol vybraný zámok G5, ktorý umožňuje jednoduché položenie plávajúcim spôsobom. Pre dokonalý komfort a ešte lepšiu rozmerovú stabilitu podlahy odporúčame celoplošné nalepenie.

BJELIN zámek G5

Lamely Moland Molaloc+ Wideplank sa skladajú z troch vrstiev, ktoré zabezpečujú perfektnú stabilitu tejto drevenej podlahy. Jadro tvorí latkový stred a protiťah je z lúpanej dyhy. Nášľapná vrstva s hrúbkou 3 mm z duba alebo jaseňa je povrchovo upravená kvalitným olejom, ktorý chráni povrch podlahy a dodáva jej ten správny dizajn.

Olejované podlahy je nutné udržovať olejovými prostriedkami a raz za čas podlahu preolejovať. Podlaha sa Vám neskôr odmení krásnym vzhľadom i farbou. A i väčšie poškodenie olejovanej podlahy je možné opraviť lokálne – prebrúsiť a znovu naolejovať. Lakované podlahy nevyžadujú žiadnu zvláštnu opateru. Drobné škrabance je možné jednoducho opraviť. Pri rozsiahlejších poškodeniach je potrebné prebrúsiť celú podlahu. Trojvrstvová drevená podlaha Moland s nášľapnou vrstvou 3 mm umožňuje kompletnú renováciu prebrúsením i niekoľkokrát.

řez Moland 2

Moland je tradičná dánska značka, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných drevených trojvrstvových podláh. Už viac než 25 rokov vyvíja svoje výrobky v úzkej spolupráci so   svojimi dodávateľmi a odberateľmi. Skupina Moland je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov podláh a stavebných materiálov v Škandinávii. Vedľa dánskej centrály v dánskom prístave Skive má pobočky tiež v Nórsku a Švédsku. Moland sa vyznačuje predovšetkým spoľahlivosťou škandinávskej kvality.

PEFC+ FSC