Vysoko kvalitný rad OSMOZE laminátových podláh Alsafloor má synchrónny povrch, ktorý verne vykresľuje realistické letokruhy dreva. Spĺňa vysoké nároky na povrchovú odolnosť v komerčných priestoroch a je vybavený jednoduchým zámkovým spojom 5G, ktorý uľahčuje montáž.

Podlahy OSMOZE sú konštruované pre VYSOKÚ KOMERČNÚ ZÁŤAŽ, ponúkajú vysokú odolnosť proti oderu AC5 a najvyššiu záťažovú triedu 23/33. Podlahy tohto radu môžete bez obáv umiestniť do svojej reštaurácie, predajne, ale aj do frekventovaných miest v domácnosti.

Lamely sú vyrábané z HDF dosky so ZVÝŠENOU ODOLNOSŤOU PROTI VODE. Skosené hrany (štvorstranná maxifáza) sú ošetrené proti vode vrstvou water protect.

Alsafloor je VHODNÁ podlaha NA PODLAHOVÉ VYKUROVANIE! Všetky rady majú stabilnú konštrukciu a nízky tepelný odpor, takže sú vhodné pre použitie na teplovodné podlahové vykurovanie.

NAJLEPŠÍ dostupný ZÁMOK na trhu 5G (licencia Välinge) zaviedla spoločnosť Alsapan flooring od roku 2017 na všetky rady podláh hrúbky 8 a 12 mm. Tento zámok precízne uľahčuje uzamykanie spoja jednoduchým sklopením pozdĺž dlhej strany lamely, chráni čelnú hranu pred poškodením pri montáži a výrazne zvyšuje pevnosť čelného spoja. Zámok 5G je presný, rozoberateľný a nevyžaduje žiadnu námahu pri montáži.

Zámek 5G

Alsafloor spĺňa najvyššie ekologické požiadavky – všetka produkcia drevených HDF dosiek pochádza z dobre obhospodarovaných lesov a je certifikovaná PEFC certifikátom. Všetky laminátové podlahy Alsafloor spĺňajú špičkové hodnotenie A+ (veľmi nízka úroveň emisií prchavých organických zlúčenín).

Podlahy radu Osmoze ponúkajú lamely s povrchom In-Registered texture so synchrónnou štruktúrou letokruhov a drevených pórov a In-Registered satin-finish so synchrónnou štruktúrou pórov so saténovo matným povrchom dreva a lesklými pórmi. Keď si ich zblízka prezriete a pohladíte, neveríte, že nejde o drevo.

Alsafloor In-Registered texture
Alsafloor In-Registered satin-finish

Alsafloor garantuje kvalitu! Na všetky rady Alsafloor je poskytovaná záruka 25 rokov v bytových priestoroch.