Floor!t Antique –  je dubová drevená trojvrstvová parketová podlaha od nemeckého výrobcu Barth. Výnimočnosť tejto podlahy spočíva v dlhších drevených lamelách, ktoré majú kartáčovaný povrch s prirodzenými hrčami alebo trhlinami. Jednotlivé lamely majú skosené hrany a umocňujú tak tradičný vzhľad drevenej prírodnej podlahy. Podlaha je vybavená zámkovým systémom Drop – Down a je možné ju položiť plávajúcim spôsobom nebo celoplošne nalepiť.

Lamely Antique sa skladajú z troch vrstiev, ktoré zabezpečujú perfektnú stabilitu tejto drevenej podlahy. Podlaha je konštruovaná z latkového stredu s protiťahom z lúpanej dyhy. Nášľapnú vrstvu tvorí rezaná dyha z duba s hrúbkou 3 mm. Povrchovo je upravená je kvalitným olejom, ktorý chráni povrch podlahy.

Táto podlaha je vhodná pre kombináciu s podlahovým vykurovaním, najmä teplovodným.  Pri montáži plávajúcim spôsobom je nutné zvoliť vhodnú podložku. Pre rýchlejší prenos tepla odporúčame zvoliť celoplošné nalepenie.

FLOOR!T -drop-down XL

Nemecká Spoločnosť Barth – výrobca trojvrstvových drevených podláh z vysoko kvalitného dreva sa zaoberá predovšetkým vidieckym dizajnom podláh pre sofistikované bývanie. Spoločnosť bola založená v roku 1873 ako agentúra pre guľatinu a rezivo.