Atraktívny rad CLIP 400 laminátových podláh Alsafloor má realistický synchrónny povrch, ktorý veľmi vydarene napodobňuje drevenú kartáčovanú podlahu. Táto vysoko kvalitná podlaha spĺňa najvyššie nároky na povrchovú odolnosť v komerčných priestoroch, ktorej súčasťou je vrstva water protect a zámkový spoj 5G, ktorý uľahčuje položenie podlahy.

Podlahy CLIP 400 sú konštruované pre NAJVYŠŠIU KOMERČNÚ ZÁŤAŽ, ponúkajú vysokú odolnosť proti oderu AC5 a najvyššiu záťažovú triedu 23/33. Podlahy tohto radu môžete bez obáv umiestniť do svojej reštaurácie alebo predajne a samozrejme aj do najviac frekventovaných miest v domácnosti.

Lamely sú vyrábané z HDF dosky so ZVÝŠENOU ODOLNOSŤOU PROTI VODE. Skosené hrany (štvorstranná maxifáza) sú ošetrené proti vode vrstvou water protect.

Alsafloor je VHODNÁ podlaha NA PODLAHOVÉ VYKUROVANIE! Všetky rady majú stabilnú konštrukciu a nízky tepelný odpor, takže sú vhodné na použitie na teplovodné podlahové vykurovanie.

NAJLEPŠÍ dostupný ZÁMOK na trhu 5G (licencia Välinge) zaviedla spoločnosť Alsapan flooring od roku 2017 na všetky rady podláh hrúbky 8 a 12 mm. Tento zámok precízne uľahčuje uzamykanie spoja jednoduchým sklopením pozdĺž dlhej strany lamely, chráni čelnú hranu pred poškodením pri montáži a výrazne zvyšuje pevnosť čelného spoja. Zámok 5G je presný, rozoberateľný a nevyžaduje žiadnu námahu pri montáži.

Zámek 5G

Alsafloor spĺňa najvyššie ekologické požiadavky – všetka produkcia drevených HDF dosiek pochádza z dobre obhospodarovaných lesov a je certifikovaná PEFC certifikátom. Všetky laminátové podlahy Alsafloor spĺňajú špičkové hodnotenie A+ (veľmi nízka úroveň emisií prchavých organických zlúčenín).

Podlahy radu CLIP 400 ponúkajú lamely s povrchom Matt texture so štruktúrou dreveného povrchu v ultra-matnom prevedení, Matt wood structure so štruktúrou matne olejovaného dreva a In-Registered texture so synchrónnou štruktúrou letokruhov a drevených pórov. Keď si ich zblízka pohladíte, neveríte, že nejde o drevo.

Alsafloor - Matt texture
Alsafloor - Matt wood structure
Alsafloor In-Registered texture

Alsafloor garantuje kvalitu! Na všetky rady Alsafloor je poskytovaná záruka 25 rokov v bytových priestoroch.